Заев не се откажува од антисемитските напади, со 4.100 вработувања се фрла дамка на изборите

Факти на денот:  

Факти кои го одбележаа денот:

  1. СДСМ фрла дамка на изборите со над 4.100 партиски вработувања за само два месеци.

2  СДСМ и Заев не се оградува и не го осудува антисемитизмот и говорот на омраза кон Мизрахи.

  1. Кртови во полицијата го поткопаа ловењето криминалци и нарко дилери.
  2. Земјоделците се жалат дека владата нема слух за нивните потреби.
  3. Откриено како Заев преговарал со Ципрас.

 

 

  Со почит,
Центар за комуникации на ВМРО-ДПМНЕ

WordPress › Грешка

The site is experiencing technical difficulties.